Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18183
Stary 09.01.2019, 14:42
StarożytnyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Jakiś debil zwyzywał Korta na parkingu.
No trąbią o tym, ale co my mamy z tym zrobić ? Przecież Socios czy prezes nie może za każdym razem, jak jakiś typ kogoś zwyzywa robić oświadczeń, konferencji i przepraszać.

Było wydane oświadczenie że rozstajemy sie z szacunkiem w dzentelmenskiej atmosferze i dziekujemy sobie wzajemnie.
Też nie można w absurdy popadać.
Odpowiedz cytując