StarożytnyWiślak napisał(a):

|
Jakiś debil zwyzywał Korta na parkingu.
|
No trąbią o tym, ale co my mamy z tym zrobić ? Przecież Socios czy prezes nie może za każdym razem, jak jakiś typ kogoś zwyzywa robić oświadczeń, konferencji i przepraszać.
Było wydane oświadczenie że rozstajemy sie z szacunkiem w dzentelmenskiej atmosferze i dziekujemy sobie wzajemnie.
Też nie można w absurdy popadać.