FraMat napisał(a):

a ty znasz wszystkie szczegóły umowy i wiesz, kiedy jest ważna, a kiedy nie?
Na razie o tym, że umowa jest nieważna, wiemy od TS i ich prawników.
Od Hartlinga dowiadujemy się czegoś przeciwnego.
Dlaczego bez zastrzeżeń wierzymy tylko jednej stronie?
Bo chcemy?
|
Jednym z wyznaczników tej całej wiary jest fakt ze do umowy sprzedaży akcji mają zastosowanie przepisy prawa polskiego a w tej kwestii Lesnodorski ma wiedzę lepszą od Hartlinga a podejrzewam że nawet od Pietrowskiego!!!!