K4millo napisał(a):

Twoje procesy myślowe są jak widać kompletnie ograniczone. Było tak jak wyfantazjowałem sobie ja - Arkadiusz.Czerepach ,a kto uważa inaczej nie ma mózgu...
Argument o Koronie śmieszny, bo trudno go wytłumaczyć inaczej niż fantazjując. Meresiński miał jakiś plan na Koronę Kielce, nie udało mu się kupić tego klubu, to spróbował z innym co był na sprzedaż. I nie musiał przy tym zmieniać planu jaki miał na prowadzenie klubu, swoich ewentualnych partnerów biznesowych czy mocodawców.
|
Sorry K4amillo ale jest już od pewnego czasu wiadomo w 100%, że Meresiński był podstawiony przez wiadomo kogo.
To, że później kreowali się na "zbawców", którzy pogonili oszusta to też część gry na którą nabrały się także osoby blisko sprawy.