mr_kwolf napisał(a):

|
Śmiejący się Mats to jest kuriozum. Uważa że umowa jest ważna, a jednocześnie szuka nowego inwestora na miejsce Wanny co sugeruje, ze uważa że poprzednia umowa jest nieważna.
|
Nie. Przy założeniu że umowa jest ważna, to znalezienie nowego inwestora powinno wiązać się ze zbyciem akcji Alalenga, czyli kolejnej trójstronnej umowy - NCP - Alalenga - nabywca, chyba że po drodze NCP nabędzie 60% akcji od Alalengi. Szukanie inwestora nie sugeruje nieważności umowy.