|
Pewnie teraz z Madagaskaru ma inwestora w sumie był już z Kambodży francuz a Teraz pewnie angol z Madagaskaru i do tego. Ten Szwed jest taki .......niety że rozmawia z Wisłą przez media. Ciekawe co mu obiecał pewnie te sławne działki TS. I powiedział że za 3 mln euro kupią działkę warta 25 mln euro. A jak przyjdzie co do czego to się wycofaja i znowu będzie że ktoś ich oszukał co za gamoń
|