Wyświetl pojedynczy post
Piter8787
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18156
Stary 09.01.2019, 13:42
Pewnie teraz z Madagaskaru ma inwestora w sumie był już z Kambodży francuz a Teraz pewnie angol z Madagaskaru i do tego. Ten Szwed jest taki .......niety że rozmawia z Wisłą przez media. Ciekawe co mu obiecał pewnie te sławne działki TS. I powiedział że za 3 mln euro kupią działkę warta 25 mln euro. A jak przyjdzie co do czego to się wycofaja i znowu będzie że ktoś ich oszukał co za gamoń
Odpowiedz cytując