Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18149
Stary 09.01.2019, 13:25
Savik napisał(a):Wyświetl post
mam na mysli tą dzisiejsza emisję 4MPLN - to mógł chyba zrobić.
Nie.
Królewski jest tam od myślenia i od kontaktów, a nie od akcji/inwestowania.

Jak koledzy prędzej obstawiam, że Błaszczykowski kupił te akcje.
Odpowiedz cytując