Stelio napisał(a):

|
K.rwa mac czemu te pajace nie mogą sobie po prostu odpuścic? Kilka kancelarii niezależnie od siebie stwierdziło że umowa nie jest ważna, są golodupcami a i tak dalej w to brna... dlaczego?
|
Sorry, ale żadne kancelarie prawne nie mają głosu decydującego.
Co do tego, kto jest faktycznie właścicielem SA może wypowiedzieć się tylko sąd, jeśli Szwed nie zrezygnuje.
Nie, żebym był fanem tego Hulka, ale takich spraw nie rozstrzyga się w kancelarii.
Oby TS nie musiał potem wycofywać się z tego rakiem, lub płacić jakieś odszkodowanie (np. w formie terenów).