Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18148
Stary 09.01.2019, 13:23
Stelio napisał(a):Wyświetl post
K.rwa mac czemu te pajace nie mogą sobie po prostu odpuścic? Kilka kancelarii niezależnie od siebie stwierdziło że umowa nie jest ważna, są golodupcami a i tak dalej w to brna... dlaczego?
Sorry, ale żadne kancelarie prawne nie mają głosu decydującego.

Co do tego, kto jest faktycznie właścicielem SA może wypowiedzieć się tylko sąd, jeśli Szwed nie zrezygnuje.

Nie, żebym był fanem tego Hulka, ale takich spraw nie rozstrzyga się w kancelarii.
Oby TS nie musiał potem wycofywać się z tego rakiem, lub płacić jakieś odszkodowanie (np. w formie terenów).
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując