Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

jak widać dawna data przy rejestracji , nie gwarantuje umiejętności logicznej dedukcji a może nawet posiadania mózgu ?

jak wogle ktoś może jeszcze rozkminiać czy akcja Meresinski byla autorstwa TSu
cui bono panowie , cui bono !
a argument o koronie jest śmieszny, czy założenie że Meresia wstawił TS implikuje że za wszystkimi jego wczesniejszymi przekretami stoją sharksi ?
oczywiście że nie , ludzie "w branży" się znają , uslyszeli o takim cwaniaczku i wydałsie odpowiedni do swej roli , i trzeba przyznać że wszystko udało się wysmienicie
|
Twoje procesy myślowe są jak widać kompletnie ograniczone. Było tak jak wyfantazjowałem sobie ja - Arkadiusz.Czerepach

,a kto uważa inaczej nie ma mózgu...
Argument o Koronie śmieszny, bo trudno go wytłumaczyć inaczej niż fantazjując. Meresiński miał jakiś plan na Koronę Kielce, nie udało mu się kupić tego klubu, to spróbował z innym co był na sprzedaż. I nie musiał przy tym zmieniać planu jaki miał na prowadzenie klubu, swoich ewentualnych partnerów biznesowych czy mocodawców.