|
Tylko jak ten durex sobie to wyobraża de facto jak ma to ma 40 % udziałów czyli jest mniejszościowym udziałowcem. 60 % procent miał mieć Vanna Ly i co teraz on znalazł. Inwestora na 60 % ale to jak uważa że umowa weszła w życie musi gadać z Vanną ly czy jak tam się on nazywa. A po drugie ts podpisał umowę z obiema spółkami de facto nie znamy treści pełnej umowy ale pewnie na równych warunkach i co dalej. De facto umowa nie weszła w życie bo spółki nie wywiazaly się z umowy 12 milionów i co dalej. Nagle hogan mówi że ma nowego inwestora czyli przyznaje się do tego że umowa nie weszła w życie bo jakby weszła to musiałby się dogadać z Vanną ly. No chyba że tam był kruczek taki ze jeżeli alelga nie wpłaci pieniędzy to przestaje być udziałowcem ale nie dotyczy to NCP. No ale ta umowa była pisana na kolanie pewnie w samolocie przez translator z tego co mówił lesnodorski.
|