Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
StarożytnyWiślak
Member
Od: 12.2018
Offline
#
18133
09.01.2019, 12:42
Dwóch gości z Legii ratuje Wisłę przed jej kibicami.
No masakra.
StarożytnyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarożytnyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez StarożytnyWiślak