Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18130
Stary 09.01.2019, 12:31
Ja bym się Błaszczykowskim nie podpalał. Facet jest wolnym zawodnikiem, szuka klubu i potrzebuje być w formie. Przygotowania na starych śmieciach w towarzystwie, które zna i lubi jest dosyć logiczne. Do gry w naszych barwach jest pewnie jeszcze daleka droga. No chyba że to on obejmuje akcje Wisły
:/
Odpowiedz cytując