Wyświetl pojedynczy post
was
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18125
Stary 09.01.2019, 12:27
Enigmovsky napisał(a):Wyświetl post
Dobra, ryzykuje banem, dziś Kuba Błaszczykowski rozpoczyna treningi z Wisłą, po rozwiązaniu się sytuacji zawirowań właścicielskich dołączy do zespołu


Ryzykujesz i gdy to będzie kłamstwo dostaniesz 3 miesiące
a przy okazji jest to przestroga dla innych suuuper informatorów

Kominek
Stanowski przech chwilą też wrzucił takie info:
No właśnie, to jest informacja dnia dla kibiców Wisły. Jakub Błaszczykowski zgłosił kilka dni temu chęć gry w rundzie wiosennej nawet za darmo, o ile uprawdopodobni się gra Wisły w ekstraklasie.

Efekt:
Odpowiedz cytując