Enigmovsky napisał(a):

Dobra, ryzykuje banem, dziś Kuba Błaszczykowski rozpoczyna treningi z Wisłą, po rozwiązaniu się sytuacji zawirowań właścicielskich dołączy do zespołu
Ryzykujesz i gdy to będzie kłamstwo dostaniesz 3 miesiące
a przy okazji jest to przestroga dla innych suuuper informatorów
Kominek
|
Stanowski przech chwilą też wrzucił takie info:
No właśnie, to jest informacja dnia dla kibiców Wisły. Jakub Błaszczykowski zgłosił kilka dni temu chęć gry w rundzie wiosennej nawet za darmo, o ile uprawdopodobni się gra Wisły w ekstraklasie.