Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Piter8787
Member
Od: 12.2018
Offline
#
18119
09.01.2019, 12:24
Ten dureń hogan mógłby się odczepią bo tylko nie potrzebnie mąci cymbał ja się nie zdziwie jak czeka na jakies odszkodowanie z racji nie wywiazania soe ts z umowy i to moze byc gra pod to
Piter8787
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piter8787
Znajdź inne posty napisane przez Piter8787