Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Kristoferson
Member
Od: 06.2015
Offline
#
18113
09.01.2019, 12:14
Co by nie mówić to niektórzy z Was na prawdę są łebscy! Szacunek!
[B]WIELKA WISŁA[B]
Kristoferson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kristoferson
Znajdź inne posty napisane przez Kristoferson