Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline
#
18101
09.01.2019, 11:56
No proszę jakich czasów dożyłem. Leśnodorskiego nazywa się na tym forum Bogusiem
)))
Jeżeli to wszystko się dobrze skończy, będzie to najbardziej absurdalna historia w polskiej piłce klubowej ever.
:/
irman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irman
Znajdź inne posty napisane przez irman