Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Lord of WC
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
18099
09.01.2019, 11:54
willow
napisał(a):
Prawda to, jak klub w potrzebie, to trzeba ruszyć tyłki
witajcie
O wow!
Uszanowanie!
Zawsze ten cytat z Gałczyńskiego mi się podobał wielce w podpisie
a Wisełka nigdy nie zginie!
Powód: Zapomniałem jak się tutaj cytuje posty:D
Ostatnio edytowane przez Lord of WC : 09.01.2019 o godz. 11:56.
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Lord of WC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lord of WC
Znajdź inne posty napisane przez Lord of WC