Wyświetl pojedynczy post
Piter8787
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18098
Stary 09.01.2019, 11:52
Czyżby ktoś wszedł z kasą w klub? Coś się dzieje wczoraj były rozmowy w Warszawie z kimś od Bogusia. Jak to skończy się sukcesem to trzeba Bogusiowi na meczu z Legią podziękować. Stare wasńi na chwilę można odłożyć na bok. Jeżeli się uda to naprawdę będziemy mu bardzo dużo zawdzieczać i mimo tego że nie jest związany już z Legia to utożsamia się z tym klubem
Odpowiedz cytując