|
Czyżby ktoś wszedł z kasą w klub? Coś się dzieje wczoraj były rozmowy w Warszawie z kimś od Bogusia. Jak to skończy się sukcesem to trzeba Bogusiowi na meczu z Legią podziękować. Stare wasńi na chwilę można odłożyć na bok. Jeżeli się uda to naprawdę będziemy mu bardzo dużo zawdzieczać i mimo tego że nie jest związany już z Legia to utożsamia się z tym klubem
|