Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
18093
09.01.2019, 11:36
willow
napisał(a):
Prawda to, jak klub w potrzebie, to trzeba ruszyć tyłki
witajcie
O k...a.
A ja już byłem chyba dość blisko myśli czy na cmentarzu Cię nie szukać
Co tak późno ... bo np. mnie już Stechert obudził.
Ciekawe czy ktoś jeszcze wypełznie z krypty?
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss