pan_premier napisał(a):

BTW
nie uważacie że całe ta sprawa to absolutna kompromitacja przede wszystkim dziennikarzy?
Bo słuchajcie kurna, jak Szymon ciśnie materiał miesiącami to jakim cudem nie udaje mu się dotrzeć do informacji o mężu Sarapaty, dziewczynie Dukata i zapewne kilku innych tematach?
Gdzie był Knura, Miga, Trela, Kania, Karcz, Iwan nasi eksperci od Wisły ?
Wypłyniecie tematu gospodarczego rozpieprzyło by ten zarząd w sekundę w każdym momencie. A tak daliśmy im czas na sprowadzenie pana który się z tego śmieje jego kambodżańskiego księcia i zdefraudowania lub złego wydania kolejnych tysięcy lub milionów.
Naprawdę nikt z dziennikarzy nie podejrzewał, nie słyszał o tych umowach ? NIkt nie umiał tego sprawdzić?
|
Jadczak to dziennikarz śledczy a pozostali to ludzie przepisujący informacje z neta tudzież posiadający je od kolegów którzy sa bohaterami ich artykułów.
No ale na logike, dlaczego dziennikarz Y bał się w np. w czerwcu węszyć ? Bo może sie ...bał?