Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18085
Stary 09.01.2019, 10:23
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
BTW

nie uważacie że całe ta sprawa to absolutna kompromitacja przede wszystkim dziennikarzy?

Bo słuchajcie kurna, jak Szymon ciśnie materiał miesiącami to jakim cudem nie udaje mu się dotrzeć do informacji o mężu Sarapaty, dziewczynie Dukata i zapewne kilku innych tematach?
Gdzie był Knura, Miga, Trela, Kania, Karcz, Iwan nasi eksperci od Wisły ?

Wypłyniecie tematu gospodarczego rozpieprzyło by ten zarząd w sekundę w każdym momencie. A tak daliśmy im czas na sprowadzenie pana który się z tego śmieje jego kambodżańskiego księcia i zdefraudowania lub złego wydania kolejnych tysięcy lub milionów.

Naprawdę nikt z dziennikarzy nie podejrzewał, nie słyszał o tych umowach ? NIkt nie umiał tego sprawdzić?
przecież to jest celowe zagranie, ciągnięcie jednej afery przez pół roku a potem wyciąganie kolejnych kwiatków by temat nie ostygł.myślisz że dziennikarze to dobre duszki które chcą wszystko uzdrawiać?
Odpowiedz cytując