Wojtas napisał(a):

|
Dziwne, jak sobie przypomne to zawsze od miesiaca mamy tu wysyp jakiegos informatora,niewiadomo skad,i od kiedy.Co prawda daty dołaczen sa niby stare np 2010 rok,ale takie konta tez mozna jakos poprzejmowac.
|
Przejąć konta to jedno ale 99.999999% tych osób udzielała się od narodzin forum. Chyba jedyny pozytyw tej całej sytuacji
