Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18083
Stary 09.01.2019, 10:18
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
BTW

nie uważacie że całe ta sprawa to absolutna kompromitacja przede wszystkim dziennikarzy?

Bo słuchajcie kurna, jak Szymon ciśnie materiał miesiącami to jakim cudem nie udaje mu się dotrzeć do informacji o mężu Sarapaty, dziewczynie Dukata i zapewne kilku innych tematach?
Gdzie był Knura, Miga, Trela, Kania, Karcz, Iwan nasi eksperci od Wisły ?

Wypłyniecie tematu gospodarczego rozpieprzyło by ten zarząd w sekundę w każdym momencie. A tak daliśmy im czas na sprowadzenie pana który się z tego śmieje jego kambodżańskiego księcia i zdefraudowania lub złego wydania kolejnych tysięcy lub milionów.

Naprawdę nikt z dziennikarzy nie podejrzewał, nie słyszał o tych umowach ? NIkt nie umiał tego sprawdzić?
Po części tak, ale z drugiej strony jak na to człowiek spojrzy. Przecież jakby któryś z nich napisal taki artykuł to trafiłby na listę największych wrogów kumatych z C, zaraz obok Jadczaka. Zaraz okazałoby się, że jego żona "pewnie puściła się z kimś Sharksów i dlatego go tak dupa boli", "pewnie pisze na zamówienie Bońka i Legii, żeby uwalić naszą kochaną Wisełkę" itd. Klub oczywiście natychmiast zakończyłby współpracę, koniec z informacjami, a pewnie i koniec z akredytacjami na mecze.

Podsumowywujac, zysk z takiego artykułu żaden, tylko kłopoty.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując