Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
18075
09.01.2019, 10:00
Na dziś najważniejsza rzecz to dogadać się z piłkarzami. Jeśli rozwiążą kontrakty to SA jest biedniejsza o kolejne kilka $ i szansa, ze jakiś inwestor w to wejdzie znowu spadnie. Trzymajmy kciuki.
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery