|
Te pieniądze które uzbieral kolega Królewski przeznacza na wypłaty piłkarzom. To jedynie % należności. Resztę pewnie otrzymają z kolejnych wpływów. Leśny może przygotował specjalne umowy czy aneksy do ich kontraktów. Jestem ciekaw jego przemówienia do sztabu trenerskiego i samych piłkarzy.
Mam nadzieję że Wislocki powie czy nadal są konkretne oferty od inwestorów.
Trzymam kciuki!!
|