Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18073
Stary 09.01.2019, 09:56
Te pieniądze które uzbieral kolega Królewski przeznacza na wypłaty piłkarzom. To jedynie % należności. Resztę pewnie otrzymają z kolejnych wpływów. Leśny może przygotował specjalne umowy czy aneksy do ich kontraktów. Jestem ciekaw jego przemówienia do sztabu trenerskiego i samych piłkarzy.
Mam nadzieję że Wislocki powie czy nadal są konkretne oferty od inwestorów.
Trzymam kciuki!!
Odpowiedz cytując