|
chłopaki adfurle oraz Valencia jeśli brniecie dalej w dyskusję o Meresińskim jako słupie WSH, to powiedźcie kogo słupem miał być w Koronie? Senegalskiego cyrku, Stecherta czy Ly Vanna? Trzeba jakoś spiąć tą historię. Jak już wymyślicie to możecie się podzielić z tym prokuraturą, która prowadzi sprawę Jakuba M. Szkoda to dłużej ciągnąć tutaj na forum.
BTW
adfurle przekroczyłeś granicę absurdu z tą Genuą...
Wisła Kraków
|