Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18071
Stary 09.01.2019, 09:47
chłopaki adfurle oraz Valencia jeśli brniecie dalej w dyskusję o Meresińskim jako słupie WSH, to powiedźcie kogo słupem miał być w Koronie? Senegalskiego cyrku, Stecherta czy Ly Vanna? Trzeba jakoś spiąć tą historię. Jak już wymyślicie to możecie się podzielić z tym prokuraturą, która prowadzi sprawę Jakuba M. Szkoda to dłużej ciągnąć tutaj na forum.

BTW
adfurle przekroczyłeś granicę absurdu z tą Genuą...
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując