Pepsaj napisał(a):

|
Dokładnie... Co za ironia losu, że w czasach ostrzeliwania stadionu racami i hejtu na "pikników" bohaterami była ta banda, która rozpierdzieliła w pył nasz klub. Co się wtedy działo na forum, jacy to piknicy byli źli, a trybuna C wspaniała. Eh... Pręgierz na Rynku, to by się przydało:/
|
Bednarz Jacek patrząc na to teraz nie chciał źle tylko źle się do tego zabrał. Przedewszystkim nie zrobił odpowiedniej atmosfery do walki z patologia. Atmosfera była zrobiona przeciwko Jackowi przez skwk i WSH. I skończyło się jak się skończyło. Człowiek, który chciał z tym walczyć poległ a patologia kwitła. A apogeum osiągła jak TS przejął S.A. wtedy to już było na zasadzie dzieł i rządz