k4milo napisał(a):
|
AD2. Co do Meresińskiego, to nadal jest tylko hipoteza Szymona J., do tego absurdalna biorąc pod uwagę niedoszłe przejęcie Korony Kielce przez M. Adwokat z Gdańska... przypominam, że Wisłą miała zgodę z Lechią, tak więc "chłopaki" w ten sposób mogli mieć styczność wcześniej z tym adwokatem. Słaby to dowód.
|
Hipoteza mówiąca o tym że Meresiński był podstawiony przez WSH jest dość prawdopodobna. TF nie zweryfikowała totalnie kupującego co możliwe świadczy że tu po prostu chodziło tylko o to aby odczepić się od nacisków "krótkich spodenek".
Sprawa druga to szybkie załatwienie sprawy z Jakbuem i dość przychylne wypowiedzi Dukata na jego temat. Dodajmy do tego wypowiedzi że Kuba zamierza budować Wisłe na tzw "wislakach" wpisują się w to.
Plan mógł być tego typu, że Mereś miał przejąć ten klub dla nich i TS mial nie mieć nic z tym wspólnego. Sprawa jednak wymknęła się spod kontroli. Marka Wisły przygniotła Jakuba i trzeba było ratować klub szyldem TSu. Zresztą sprawy, które wychodzą teraz pokazują ze te 2,5 lata wyglądały tak jak te przejęcie. Czyli nieudolnie.