Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18063
Stary 09.01.2019, 09:19
Cytat:
I niech wylecą na śmietnik historii i sharksi i cała "reszta braci kibicowskiej". Naprawdę mecze bez darcia ryja, wyzwisk, przymusowej gimnastyki w stylu "wszyscy wstają i śpiewają", momentów kiedy ludzi na trybunie C pozbawia się możliwości oglądania spotkania zasłaniając trybunę płachtą albo każąc skakać obróconym tyłem do murawy (w ogóle wtf ) mogą być tym atrakcyjniejsze dla przeciętnego kibica, który chce po prostu obejrzeć mecz.

Dokładnie... Co za ironia losu, że w czasach ostrzeliwania stadionu racami i hejtu na "pikników" bohaterami była ta banda, która rozpierdzieliła w pył nasz klub. Co się wtedy działo na forum, jacy to piknicy byli źli, a trybuna C wspaniała. Eh... Pręgierz na Rynku, to by się przydało:/
Odpowiedz cytując