Karherop napisał(a):

Dowody są jednak takie, że od początku wszystko było planowane Meresinski był podstawiony , DD i PMS od samego początku kręcili walki i chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. A to że już od 2013 kibole przepchnęli 1 zł od biletu to jakie skandal i dlaczego o tym NIKT nie wiedział ? Może dlatego że prawdziwych kibiców krew by zalala?
|
AD1. Na przełomie 2013 i 2014 był dym pomiędzy SKWK a klubem, dotyczący nowej umowy o złotówkę zakończony potem protestem "bednarzowym", tak więc raczej złotówki w tej umowie z początku 2013 nie było.
AD2. Co do Meresińskiego, to nadal jest tylko hipoteza Szymona J., do tego absurdalna biorąc pod uwagę niedoszłe przejęcie Korony Kielce przez M. Adwokat z Gdańska... przypominam, że Wisłą miała zgodę z Lechią, tak więc "chłopaki" w ten sposób mogli mieć styczność wcześniej z tym adwokatem. Słaby to dowód.
Meresińskiego można połączyć z Pietrowskim, poprzez duże zainteresowanie rowerami w mediach społecznościowych. I viola już mamy nową hipotezę, Vanna Ly to zemsta rowerzysty...