Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
StarożytnyWiślak
Member
Od: 12.2018
Offline
#
18061
09.01.2019, 09:07
Ciekawe gdzie ona teraz jest.
Stawiam na Amerykę Łacińską, już gdzieś ranczo pod fałszywym nazwiskiem kupują.
StarożytnyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarożytnyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez StarożytnyWiślak