Wyświetl pojedynczy post
semion
Junior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18060
Stary 09.01.2019, 09:03
Cytat:
Nie ma win win jest lose lose - Sharksi zostaną zaorani, a reszta braci kibicowskiej dostanie odłamkami.
I niech wylecą na śmietnik historii i sharksi i cała "reszta braci kibicowskiej". Naprawdę mecze bez darcia ryja, wyzwisk, przymusowej gimnastyki w stylu "wszyscy wstają i śpiewają", momentów kiedy ludzi na trybunie C pozbawia się możliwości oglądania spotkania zasłaniając trybunę płachtą albo każąc skakać obróconym tyłem do murawy (w ogóle wtf ) mogą być tym atrakcyjniejsze dla przeciętnego kibica, który chce po prostu obejrzeć mecz.





Co do bieżącej sytuacji Wisły, to wg mnie pola do rozmów nie ma, dopóki prokuratura nie oczyści całego środowiska. Czyt. dopóki klub nie zostanie spuszczony do IV ligi/B klasy, nie powstanie całkiem nowy zarząd, całkiem nowy właściciel. Teraz oglądamy jedynie kolejne przepoczwarzenie TS-u.
Odpowiedz cytując