Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18057
Stary 09.01.2019, 07:15
radok napisał(a):Wyświetl post
Niemała niespodzianka, że ludzie z tamtych lat jeszcze tu bywają.
Wiele kont z 2002 jest dużo starsza. W 2002 weszlo nowe forum...
Moje konto wcześniejsze poszło w .... Kosmos
A tak w temacie to moim skromnym zdaniem pan Królewski powinien dostać propozycję zasiadania w radzie nadzorczej S.A. i patrzeć na ręce każdemu zarządowi jaki on by nie był.
Odpowiedz cytując