radok napisał(a):

Niemała niespodzianka, że ludzie z tamtych lat jeszcze tu bywają.
Wiele kont z 2002 jest dużo starsza. W 2002 weszlo nowe forum...
|
Moje konto wcześniejsze poszło w .... Kosmos
A tak w temacie to moim skromnym zdaniem pan Królewski powinien dostać propozycję zasiadania w radzie nadzorczej S.A. i patrzeć na ręce każdemu zarządowi jaki on by nie był.