|
Taka mała prośba do Was od Legionisty - nie srajcie we własne gniazdo do czasu jakichkolwiek wyroków. Pewne kurtyzany pasiaste tylko na takie wpisy czekają.
Osobiście obawiam się, że ten cały cyrk uderzy w cały nasz kibicowski klimat. Wykoszą kogo mogą bo im pewne dywagacje pykną.
Jest syf, ale nie dodawajcie gówna do tego syfu.
Ziemie obok stadionu powinny dla Was być w tej chwili priorytetem. Sąd może wycenić co chce i jak chce.
Kolejne dni w ciszy będą jedynie paliwem dla polityków, którzy chcą ugrać cokolwiek w wielkim mieście jakim jest Kraków.
Nie ma win win jest lose lose - Sharksi zostaną zaorani, a reszta braci kibicowskiej dostanie odłamkami.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|