|
Sprawa firm powiązanych z osobami z otoczenia złodziejki i jej asystenta pokazują, że to była zaplanowana akcja od samego początku i tu nie można mówić o przypadku.
Po raz kolejny muszę się zgodzić z Iwanem.
To było świadome uwłaszczenie się na Wiśle, na jej majątku i to dojenie trwałoby dalej.
To tylko potwierdza fakt, że Meresiński był podstawiony i że nikomu nie chcieli oddać klubu.
Już we wrześniu 2017 r. pisałem, że ówczesny zarząd powinien odejść, gdy trwała błazenada Ramireza i pralnia menedżerska Junco oraz związana z tym zabawa złodziejki.
Okazało się, że miałem rację jako jeden z pierwszych, gdy TS miał 99% poparcia.
Obrońcy zarządu TS-u mnie atakowali.
Teraz okazało się kto miał rację, choć nie spodziewałem się, że ta patologia TS-u była tak mocna.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.01.2019 o godz. 23:47.
|