Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
gooralos
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
18043
08.01.2019, 23:03
dlaczego @filipski już nie włącza się do rozmowy? jeżeli jest blisko sprawy, mógłby puścić jakiś przeciek
gooralos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gooralos
Znajdź inne posty napisane przez gooralos