Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18036
Stary 08.01.2019, 21:59
Cześć



Naprawdę ostatni raz już piszę



1. Kwestia własności Spółki i :

Nie jest oczywista o czym doskonale wie Prezydent Majchrowski. Opinie prawne przyznające je TS-owi abstrahują od faktu , iż akcje zostały wydane Gangowi Olsena i co najwyżej mogą być podstawą do żądania ich wydania bądź umorzenia ( oczywiście przed sądem w Sztokholmie ) . Ciekaw jestem czy sąd wpisze zmiany -przede wszystkim Rady Nadzorczej - do KRS i czy statucie Spółki Akcyjnej było prawo TS do bezpośredniego powołania członków RN bez Walnego Zgromadzenia. A jeżeli było Walne to który notariusz potwierdził na oświadczenie iz TS jest dalej jedynym akcjonariuszem spółki.

2. Marzena :

Uważam , iż od dłuższego okresu czasu szykuje sobie żółte papiery. Jeżeli wszystko dobrze przygotowała pociągnięcie jej do odpowiedzialności jest naprawdę ciężkie. Cała operacja jest naprawdę świetnie przygotowana . PMS musiał a się do tego także tego przygotowywać . Ja na jej miejscu wybrał bym taką linię ochrony.

3. Pilnujcie ziemi TS
Jak na początku piątkowej konferencji dwóch dżentelmenów po boku twierdziło , iż zmienia TS jest święta to zapaliły mi się żarówki ostrzegawcze. Oczywiście teraz jest nie do ruszenia ale w IV lidze poza fleszami kamer już tak.
Odpowiedz cytując