Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
Od: 07.2016
Offline
#
18034
08.01.2019, 21:56
Chyba nie było. TO już wiemy skąd mówiło się, że Alelega podlega pod Adie
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...24593436110854
Danielek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Danielek1906
Znajdź inne posty napisane przez Danielek1906