Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18032
Stary 08.01.2019, 21:42
Tomy napisał(a):Wyświetl post
Jakże odmienne wtedy nastroje panowały,
2002 - vicemistrzostwo 1 punkt za "eLką", Żuraw z 21 ukłuciami w lidze, Parma, Schalke.
2003 - Wisła na tronie, Wisła w podwójnej koronie. Szalony mecz z Lazio na lodzie.
2004 - Wisła nr 1 w lidze, inni daleko daleko w tyle..
Ba, w tamtych czasach w temacie pomeczowym potrafiło powstać kilkanaście stron postów użytkowników oburzonych beznadziejną grą zespołu gdy laliśmy przeciwnika przykładowo 3:1.

A jaka żałoba forumowa było po przerwanej passie meczy bez porażki u siebie z Bełchatowem.

A pamiętacie rundę, gdy nie można było biletów kupić, bo cały stadion był wykupiony przez karnetowiczów?

Ech ...
:/
Odpowiedz cytując