Tomy napisał(a):

Jakże odmienne wtedy nastroje panowały,
2002 - vicemistrzostwo 1 punkt za "eLką", Żuraw z 21 ukłuciami w lidze, Parma, Schalke.
2003 - Wisła na tronie, Wisła w podwójnej koronie. Szalony mecz z Lazio na lodzie.
2004 - Wisła nr 1 w lidze, inni daleko daleko w tyle..
|
Ba, w tamtych czasach w temacie pomeczowym potrafiło powstać kilkanaście stron postów użytkowników oburzonych beznadziejną grą zespołu gdy laliśmy przeciwnika przykładowo 3:1.
A jaka żałoba forumowa było po przerwanej passie meczy bez porażki u siebie z Bełchatowem.
A pamiętacie rundę, gdy nie można było biletów kupić, bo cały stadion był wykupiony przez karnetowiczów?
Ech ...