preseant napisał(a):

|
Racja. Na forum pojawiło się mnóstwo osób, którzy się nie logowali od lat. Również ja i paru znajomych, którzy śledzą co się dzieje w klubie, ale niekoniecznie wchodzą na forum. Wszyscy po prostu poczuli potrzebę napisania paru słów w tej ch.. sytuacji z wiarą, że nie wszystko jeszcze stracone. Nie gasimy światła!
|
Dokładnie tak, i nie tylko napisania posta...