Wyświetl pojedynczy post
Seth
Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18030
Stary 08.01.2019, 21:13
preseant napisał(a):Wyświetl post
Racja. Na forum pojawiło się mnóstwo osób, którzy się nie logowali od lat. Również ja i paru znajomych, którzy śledzą co się dzieje w klubie, ale niekoniecznie wchodzą na forum. Wszyscy po prostu poczuli potrzebę napisania paru słów w tej ch.. sytuacji z wiarą, że nie wszystko jeszcze stracone. Nie gasimy światła!
Dokładnie tak, i nie tylko napisania posta...
Odpowiedz cytując