Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18025
Stary 08.01.2019, 20:53
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli otwarcie mówili, że Wisła nie jest na sprzedaż, kto się miał zgłaszać? Bragiel miał mieć 15 czy 20%, czyli płacić hajs i nara. Stechert? Wówczas jeszcze Telefonika decydowała o sprzedaży, a Sarapata na konferencji nie omal popłakała się, że chcą ją oderwać od koryta. Szkoda, że po czasie człowiek dopiero to dostrzegł.
Nigdy nie mówili, ze Wisła nie jest na sprzedaż.

Lemoniadowym joe wyluzuj.
Odpowiedz cytując