PhantomRanger napisał(a):

|
Jeżeli otwarcie mówili, że Wisła nie jest na sprzedaż, kto się miał zgłaszać? Bragiel miał mieć 15 czy 20%, czyli płacić hajs i nara. Stechert? Wówczas jeszcze Telefonika decydowała o sprzedaży, a Sarapata na konferencji nie omal popłakała się, że chcą ją oderwać od koryta. Szkoda, że po czasie człowiek dopiero to dostrzegł.
|
Nigdy nie mówili, ze Wisła nie jest na sprzedaż.
Lemoniadowym joe wyluzuj.