Wyświetl pojedynczy post
preseant
Junior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18020
Stary 08.01.2019, 20:35
dziki napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy siedzą po godzinach i czytają, niektórzy się po prostu pozalogowali z powrotem ;p
Racja. Na forum pojawiło się mnóstwo osób, którzy się nie logowali od lat. Również ja i paru znajomych, którzy śledzą co się dzieje w klubie, ale niekoniecznie wchodzą na forum. Wszyscy po prostu poczuli potrzebę napisania paru słów w tej ch.. sytuacji z wiarą, że nie wszystko jeszcze stracone. Nie gasimy światła!
Odpowiedz cytując