dziki napisał(a):

|
Wszyscy siedzą po godzinach i czytają, niektórzy się po prostu pozalogowali z powrotem ;p
|
Racja. Na forum pojawiło się mnóstwo osób, którzy się nie logowali od lat. Również ja i paru znajomych, którzy śledzą co się dzieje w klubie, ale niekoniecznie wchodzą na forum. Wszyscy po prostu poczuli potrzebę napisania paru słów w tej ch.. sytuacji z wiarą, że nie wszystko jeszcze stracone. Nie gasimy światła!