Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18018
Stary 08.01.2019, 20:28
Tomy napisał(a):Wyświetl post
Jakże odmienne wtedy nastroje panowały,
2002 - vicemistrzostwo 1 punkt za "eLką", Żuraw z 21 ukłuciami w lidze, Parma, Schalke.
2003 - Wisła na tronie, Wisła w podwójnej koronie. Szalony mecz z Lazio na lodzie.
2004 - Wisła nr 1 w lidze, inni daleko daleko w tyle..

Sorry za offtop, ale się trochę rozmażyłem.

IV liga nie dla NAS.
Pamietam jak jako dzieciak skakałem po pokoju ze szczescia i darlem sie w niebo glosy gdy 4-1 na Schalke było.... i dlatego, ze jako jedyny w swoim gimnazjum w Katowicach i wczesniej podstawowce kibicowałem Wisle. Do dzis sie nie moge nadziwic, ze ani razu wpier*#% za to nie zebrałem gdy cieszylem sie z sukcesów Wisly i smialem z np Cementarnicy Skopje
Odpowiedz cytując