Wyświetl pojedynczy post
Brozinho_23
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18016
Stary 08.01.2019, 20:21
Tomy napisał(a):Wyświetl post
2002 - vicemistrzostwo 1 punkt za "eLką"
No to akurat wtedy nie był powód do radości, a wręcz przeciwnie. Jednak to również dowodzi tego co napisałeś odnośnie siły Wisły w tamtych czasach. Osobna kwestia, że to było na wiosne, a ,,nowe" forum powstało dopiero 11.2002.
Odpowiedz cytując