Tomy napisał(a):

|
2002 - vicemistrzostwo 1 punkt za "eLką"
|
No to akurat wtedy nie był powód do radości, a wręcz przeciwnie. Jednak to również dowodzi tego co napisałeś odnośnie siły Wisły w tamtych czasach. Osobna kwestia, że to było na wiosne, a ,,nowe" forum powstało dopiero 11.2002.