No to juz wiadomo.Teraz tylko bedziemy sie dowiadywali ktora żona ,wujek,znajomy mając swoje firmy i koneksje doili z Wisly ile wlezie
A kasa przeciez jest...... a tu z C+,a to po sezonie z Ekstraklasy,albo sprzedaz pilkarzy. Placenie piłkarzom za gre nie jest na miejscu.No i jak tu Dukat mial nie mowic ze Wisla nie jest na sprzedaz

,nie oddaje sie El Dorado.
a smutne jest to ze gdyby nie pewne fakty,ruchanie trupa trwało by dalej.