Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18011
Stary 08.01.2019, 19:32
No to juz wiadomo.Teraz tylko bedziemy sie dowiadywali ktora żona ,wujek,znajomy mając swoje firmy i koneksje doili z Wisly ile wlezie
A kasa przeciez jest...... a tu z C+,a to po sezonie z Ekstraklasy,albo sprzedaz pilkarzy. Placenie piłkarzom za gre nie jest na miejscu.No i jak tu Dukat mial nie mowic ze Wisla nie jest na sprzedaz ,nie oddaje sie El Dorado.

a smutne jest to ze gdyby nie pewne fakty,ruchanie trupa trwało by dalej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.01.2019 o godz. 19:36.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując