Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18010
Stary 08.01.2019, 19:10
kotyrek napisał(a):Wyświetl post
A ja swoje oddam za 12,2 mln PLN

P.S.
A sie nazlatywało rocznika 2002-2004 Ja juz myślałem że wszyscy poumierali......
Wszyscy siedzą po godzinach i czytają, niektórzy się po prostu pozalogowali z powrotem ;p
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując