Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18008
Stary 08.01.2019, 18:57
Poza tym tez uwazam, ze takiej sytuacji daloby sie zwolac pospolite ruszenie i ilosc sprzedanych karnetów byłaby rekordowa. Oprócz wydanych pieniedzy ludzie dostaliby w zamian jakis produkt. Gdy ostatnio non stop organizowane sa zwykle zbiorki gdzie daje się kase ot tak, na idee.

Pozwole sobie nawet na dygresje - jestem naprawde zaskoczny jakie jest obecenie poruszenie i odzew na to co sie dzieje. Dziennikarze, PZPN, kibice, zwykli ludzie dostaja kociokwiku na wieści o Wiśle. Jakieś akcje, ktorych jest pelno, kazdy mniej lub bardziej pomaga. Bardzo to budujace, bo jak sobie przypomne to o Polonii, Widzewie, GKSie to tylko troche pokrzyczano i spuszczono je w kiblu. Teraz jesli sami sie nie spuscimy w kiblu to z takim poruszeniem powinno sie cos z tego urodzic.


PS. Ofc najpierw musimy odzyskac licencje - sprzedawanie karnetów na rozgrywki, w których aktualnie nie mozemy grać, to byłoby chyba brakujące ogniowo do zamiany sekcji piłkarskiej na pełnoprawny cyrk małp i klaunów.
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 08.01.2019 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując