Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar
Offline
#
18005
08.01.2019, 18:40
emailowiec
napisał(a):
Na podstawie tego twita:
https://twitter.com/s_staszewski/sta...89982442164225
Wiem, że nigdy nie sprzedaliśmy tylu karnetów, ale
No i na tym powinieneś zakończyć swoją wypowiedź.
Gubernator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gubernator
Znajdź inne posty napisane przez Gubernator