Na podstawie tego twita:
https://twitter.com/s_staszewski/sta...89982442164225
Wpadłem na pewien pomysł. Trzeba wykorzystać obecną sytuacjię która została nagłośniona o granic możliwości (wszyscy o tym piszą) i jak najszybciej uruchomić sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Przyjmując za średnią cenę karnetu 200 zł i optymistyczny plan 10 000 sprzedanych karnetów dałoby to zastrzyk 2 milionów złotych na najpilniejsze potrzeby.
Wiem, że dawno nie sprzedaliśmy tylu karnetów, ale w obecnej sytuacji mogłoby nastąpić pospolite ruszenie. To być albo nie być Białej Gwiazdy.
Na Widzewie się da co rundę to u nas się nie uda?