Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18004
Stary 08.01.2019, 18:37
Na podstawie tego twita: https://twitter.com/s_staszewski/sta...89982442164225

Wpadłem na pewien pomysł. Trzeba wykorzystać obecną sytuacjię która została nagłośniona o granic możliwości (wszyscy o tym piszą) i jak najszybciej uruchomić sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Przyjmując za średnią cenę karnetu 200 zł i optymistyczny plan 10 000 sprzedanych karnetów dałoby to zastrzyk 2 milionów złotych na najpilniejsze potrzeby.

Wiem, że dawno nie sprzedaliśmy tylu karnetów, ale w obecnej sytuacji mogłoby nastąpić pospolite ruszenie. To być albo nie być Białej Gwiazdy.

Na Widzewie się da co rundę to u nas się nie uda?
Powód: nigdy na dawno ;)
Ostatnio edytowane przez emailowiec : 08.01.2019 o godz. 18:58.
W Polskę wierzę.
Odpowiedz cytując