Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17997
Stary 08.01.2019, 18:09
Sarapata i reszta traktowali Wisełke jak swoją własność. Wypłacali kase, podpisywali umowy ze "swoimi" firmami i później mimo średniej frekwencji w granicach 13000 nie było zysku z dnia meczowego.
Dobrze że to koniec ich rządów, ludzi którzy byli tak pazerni że doprowadzili klub do bankructwa
Odpowiedz cytując