Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
Od: 05.2003
Offline
#
17987
08.01.2019, 17:44
Slash
napisał(a):
^^Czerwiński?
PS - moje nie na sprzedaż. Mimo że piszę pierwszego posta od pewnie dekady
A ja swoje oddam za 12,2 mln PLN
P.S.
A sie nazlatywało rocznika 2002-2004
Ja juz myślałem że wszyscy poumierali......
kotyrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotyrek
Znajdź inne posty napisane przez kotyrek